Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

Het bestuur van de Samensprong heeft op dit moment (2022) sterke behoefte aan nieuwe enthousiaste leden die willen deelnemen aan verschillende commissies en het bestuur. De functie van voorzitter en secretaris zijn vacant! Wie komt ons helpen?

In het overzicht hieronder zie je welke onderwerpen bij wie zijn belegd. Samen zetten deze vrijwilligers zich in voor de sportleden uit Prinsenbeek en omgeving en de turnsport in het algemeen. Indien je de vereniging graag zou helpen of meer informatie wil hebben over de taken die uitgevoerd worden binnen en buiten het bestuur, dan kun je natuurlijk bij de onderstaande bestuursleden terecht.

BESTUUR EN COMMISSIESNAAME-mailadres
Voorzittervacant--
SecretarisJessica v. Oeverensecretaris@samensprong.nl
PenningmeesterVincent v.d. Zandenpenningmeester@samensprong.nl
Ledenadministratie (w.o. contributie-inning)Angela Watzeelsledenadministratie@samensprong.nl
Organisatie en planning activiteiten, jaarkalenderYvonne Biemansyvonne@samensprong.nl
Verbinding met het technisch kaderMaaike v. Helvoirt-Bisschopmaaike@samensprong.nl
Algemeen bestuurslidArno Plukarno@samensprong.nl
Jongerenbeleidvacant--
Groeps-e-mailadres van het bestuur--bestuur@samensprong.nl
Kleding recreatieturnen meisjes en jongensvacantkleding@samensprong.nl
Kleding wedstrijdgroep meisjesEllie de Jongwedstrijdkledingmeisjes@samensprong.nl
Kleding wedstrijdgroep jongensNorma en Meriankavia trainers Lieke, Loek en Bjorn bereikbaar
WedstrijdcommissieBregje van Leeuwen, Jan Pluk en Jessica van Oeverenwedstrijden@samensprong.nl